Festiwal Polskie Wino online

Jesteśmy już 3 dni po wydarzeniu Festiwal Polskie Wino online i jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy w nim uczestniczyć wokół tak znakomitych gości i prowadzących.

festiwal polskie wino

Spotkanie z naszą winnicą odbywało się 25.04 o godzinie 16:00, wraz z nami wystąpiła przedstawicielka Winnicy Gródek Anna Nowakowska, a całość rozmowy poprowadził ceniony redaktor Winicjatywy i Fermentu Maciej Nowicki. Podczas panelu były poruszane tematy klimatu panującego na Wzgórzach Trzebnickich,  naszych produktów i nowości, między innymi o naszym Orange Pet-Nacie. W trakcie live’a miałem okazję opowiedzieć o tym jak wyglądały początki mojej pracy na winnicy oraz decyzji współtworzenia Winnicy Jadwiga.

Całość możecie zobaczyć tutaj:

https://www.facebook.com/watch/live/?ref=watch_permalink&v=228776301730125&t=5

Jeżeli nie daliście rady obejrzeć w ten weekend, to nic straconego, ponieważ całość jest ciągle dostępna na stronie facebook’owej wydarzenia.

Oprócz typowych spotkań z winnicami znajdziecie dyskusje na tematy:

Czy istnieje w Polsce turystyka winna? – Tomasz Prange-Barczyński, Bartosz Wilczyński, Kuba Janicki

Wina dla hipstera – o modzie na wina naturalne, biodynamiczne i inne – Piotr Pietras, Kuba Janicki, Małgorzata Minta

Za granicą też podają polskie wino. Jak polskie wina wypadają na tle innych? Mikołaj Skrzypczak, Piotr Pietras, prowadzenie Małgorzata Minta

„Z czym to się je?” – wine and food pairing w domu – Patrycja Siwiec i Adam Pawłowski

Jesteśmy przekonani, że ten trudny okres w dłuższej perspektywie czasu, przyczyni się do wzmocnienia polskiego winiarstwa i będzie początkiem szerszej współpracy.

Oprócz nas w wydarzeniu brało wiele polskich winnic między innymi:

Wszystkie transmisje znajdziecie tu: Festiwal Polskie Wino online. Organizatorami wydarzenia byli i Dwór Sanna i Business & Culture

Dziękujemy!

POWRÓT