Wino i Hip Hop — Tuzza Globale & Winnica Jadwiga

Alkohol i muzyka zawsze szły ze sobą w parze. Wino od niepamiętnych czasów stanowiło nieodłączny element życia towarzyskiego i kulturalnego, będąc zarówno źródłem inspiracji artystycznej jak obiektem zamiłowania twórców wywodzących się z rozmaitych środowisk i reprezentujących różne dziedziny sztuki. Nasza współpraca z zespołem Tuzza Globale jest dla nas sposobnością do otwarcia się na nowe grono odbiorców i propagowanie kultury winiarskiej wśród konsumentów młodego pokolenia. Spotkanie dwóch światów, które mimo wszystkich pozornych i rzeczywistych różnic łączy chęć podejmowania nowych wyzwań i bezgraniczna miłość do wina zaowocowało wypuszczeniem na rynek pod wspólną marką trzech unikatowych produktów.

Rose, Johanniter, Regent-Cabernet Cortis — Trzy wyjątkowe owoce naszej współpracy 

Produkty, które w 2021 roku Benito i Ricci wydali pod swoim szyldem wspólnie z naszą winnicą to pochodzące z trzech różnych szczepów wina owocowe, o niepowtarzalnym smaku, aromacie i charakterze. Są to:

Wina dostępne są zarówno w należącej do artystów utrzymanej w neapolitańskim stylu warszawskiej pizzerii Casa di Tuzza, jak i naszej winnicy zlokalizowanej 10 km na północ od Wrocławia. Można zakupić je u nas osobiście — do czego gorąco zachęcamy wszystkich entuzjastów winiarstwa, jak i bez wychodzenia z domu za pośrednictwem naszego sklepu internetowego.   

Winnica Jadwiga tradycja, nowoczesność i pasja

Winnica Jadwiga to położona na malowniczych Wzgórzach Trzebnickich rodzinna inicjatywa, której celem jest nie tylko produkcja win, ale także propagowanie kultury picia i degustacji tego wyjątkowego trunku oraz związanej z nią bogatej i wielowiekowej tradycji. Staramy się konsekwentnie rozwijać naszą markę, poszerzając swoją ofertę o nowe, oryginalne produkty. Nie boimy się również podejmować niecodziennych inicjatyw ani eksperymentować ze smakami i rodzajami produkowanych win. Chcieliśmy, aby wina sprzedawane razem z Tuzza Globale oddawały swoim smakiem niepowtarzalny charakter naszej współpracy, łącząc w sobie właściwą dla kultury hip-hopowej lekkość, wyrazistość i bezkompromisowość. Mamy nadzieję, że udało się nam zrealizować ten cel.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego!

POWRÓT