Sklep internetowy — możliwość wygodnego zakupu i dostawy

Oprócz zakupu stacjonarnego w zaopatrywanych przez nas sklepach oraz osobistego odbioru w naszej winnicy, do której odwiedzin serdecznie Państwa zachęcamy, istnieje również możliwość zakupienia naszych win przez internet. Posiadamy nowoczesną platformę online, dzięki której nasi Klienci mogą zamawiać swoje ulubione trunki bez wychodzenia z domu. Dołożyliśmy wszelkich starań, by korzystanie z naszego sklepu internetowego było intuicyjne i pozwalało Państwu na wygodne robienie zakupów, zapoznawanie się z naszymi produktami oraz dokonywanie płatności dogodną dla siebie metodą.

Szybkie i wygodne zakupy bez wychodzenia z domu

Chcieliśmy, aby poruszanie się po naszym sklepie internetowym pozwalało Klientom na szybki zakup preferowanego trunku, a także dawało możliwość śledzenia nowości, jakie wypuszczamy na rynek, promocji oraz naszych cotygodniowych propozycji po okazyjnych cenach przeznaczonych zarówno dla koneserów, jak i zwykłych konsumentów chcących spróbować czegoś, co wprowadzi ich w niezwykły świat wina. Produkty można filtrować m.in. według ich ceny, nazwy, rocznika czy popularności wśród Klientów winnicy.

wino sklep internetowy

Każde wino w znajduje się w ofercie naszego sklepu, zawiera dokładny opis, a także informacje dotyczące:

Nasze wina można zrecenzować oraz wystawić im notę w skali od 1 do 5. Jest to dla nas istotne, ponieważ zależy nam na opinii naszych Klientów oraz rzetelnej informacji o tym, czy nasze produkty w pełni zaspokajają ich oczekiwania.

Wino Rose – Tuzza znajdziesz tutaj!Rondo-Rose i inne wina klasyczne znajdziesz tutaj!Różową panterę i inne wina musujące możesz kupić tutaj!

Załóż konto, by uczynić zakupy jeszcze prostszymi

Założenie konta na stronie naszego sklepu pozwala na śledzenie historii swoich zakupów, zapisanie w systemie danych do wysyłki i preferowanej metody płatności (przelew bankowy lub BLIK). Dzięki temu można w jeszcze prostszy i szybszy sposób realizować wybrane zamówienia. Nasza Winnica współpracuje z firmą FedEx, która gwarantuje nam możliwość realizowania wysyłek na terenie kraju. Natomiast obsługą zagranicznych przesyłek, nie tylko do krajów europejskich, ale nawet w tak odległe rejony świata, jak Meksyk, RPA czy Zjednoczone Emiraty Arabskie, zajmuje się firma DPD.

Winnica Jadwiga to lokalny rodzinny biznes powstały z pasji i miłości do wina. Nasza winiarnia znajduje się na Dolnym Śląsku zaledwie 10 km od Wrocławia, gdzie zawsze z otwartymi ramionami witamy Gości chcących zobaczyć, jak pracujemy, skosztować naszych wyrobów lub odpocząć od codziennego zgiełku i porozmawiać o winie w miłym towarzystwie. Nasze produkty zostały docenione zarówno przez ekspertów, jak i konsumentów w Polsce i za granicą dlatego wierzymy, że pośród naszej oferty każdy miłośnik wina znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego!

POWRÓT