Polskie wino, akcja pijdolnoslaskiewino

Pijdolnoslaskiewino

Jak wygląda sytuacja polskiego rynku gastronomicznego?

Sytuacja związana z epidemią koronawirusa, która dotknęła większość z nas, zmieniła także nasze funkcjonowanie. Dotychczas sprzedaż była realizowana  głównie poprzez zamówienia gastronomów z całej Polski. Jak wszyscy wiemy ten rynek przestał działać. Restauracje zostały zamknięte, a ich pracownicy jak i dostawcy czekają, aż epidemia ustanie. Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej na ten temat, to polecamy wysłuchać nowego odcinka alewino:

Staramy się nie zatrzymywać, dlatego prace w winnicy i winiarni idą normalnym trybem, a nawet próbujemy zrealizować projekt powiększenia naszej winnicy. Do tej pory nasza winnica zajmowała obszar 1ha. Już za niecały miesiąc obszar powiększy się 2-krotnie.  W nasadzeniu znajdziemy szczepy, które już w tej chwili uprawiamy (Johanniter i Cabernet Cortis) oraz nowości Chardonnay, Souvenir Gris czy Pinot Noir. Jest to moment pierwszej naszej uprawy Vitis vinifera. Zobaczymy jakie wyzwania ze sobą niesie i czym się rożni jej uprawa od hybryd.

W obliczu tej sytuacji jedynymi dostępnymi formami sprzedaży, stały się zakupy u nas w winiarni oraz dostawy do domów naszych odbiorców.

Zachęcamy gorąco naszych klientów i osoby chcące spróbować naszych win do kontaktu mailowego bądź telefonicznego . Informacja o cenach i dostępności znajdziecie Państwo na stronie (zakładka Wina). Dostawy od 6 win odbywają się na nasz koszt.

 mailto:biuro@winnicajadwiga.pl

  514-061-069

dolnośląskie wino

W tej chwili ruszył także serwis pijdolnoslaskiewino.pl na, którym możecie zamawiać dolnośląskie wina od wielu lokalnych producentów m.in.:

Winnica JadwigaWinnica JakubówWinnica ModernaWinnica AgatWinnica SilesianWinnica AnnaWinnica CelticaWino spod Ślęży, Winnica Niemczańska

Warto skorzystać oferty, gdyż znajdziecie tam regionalne wina w super cenach!

Johanniter 2018 – ostatnie sztuki z tego rocznika!

Jak już dostaniecie swoją paczkę koniecznie podzielcie się tą informacją z nami na instagramie

W tym czasie życzymy wam zdrowia i szybkiego powrotu do normalności. Pij dolnośląskie wino!

Najbliższe premiery naszych win: Johanniter Orange Pet-Nat 2019, Johanniter 2019, Muscaris 2019

wino orange
POWRÓT