Degustacje win w sezonie 2021 czyli enoturystyka pod Wrocławiem

Witajcie!

Ubiegły rok był dla nas jak i dla Państwa inny niż wszystkie. Zamknięcie gastronomii zmusiło nas do jeszcze bardziej aktywnego działania i organizowania degustacji win w oparciu o nasze przestrzenie winnicy, winiarni oraz domku winiarza. Nowe formy działania okazały się dla nas jak i naszych gości bardzo interesujące. Mieszkańcy Wrocławia i okolic docenili fakt, że znajdujemy się bardzo blisko. Chcąc sprostać zapotrzebowaniu na poznawanie win regionu Wzgórz Trzebnickich pragniemy zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty enoturystycznej na rok 2021.

Degustacje
degustacje wina

Filarem naszej oferty są oczywiście degustacje win.  Od końca maja aż do października tego roku w każdą sobotę planujemy organizować degustacje dla grup (pod warunkiem sformowania grupy). Koszt standardowej degustacji win wynosi 120 zł za osobę i w tej cenie mamy możliwość skosztowania pięciu win wraz z przekąskami przygotowanymi z użyciem produktów lokalnych. Do państwa dyspozycji mamy domek winiarza oraz oddaną w zeszłym roku altanę znajdującą się na terenie winnicy. Rezerwacji dokonujemy telefonicznie bądź mailowo.

Dni otwarte
wino degustacje

Ubiegłoroczny dzień otwarty był sporym sukcesem. Widzimy, że forma pikniku, gdzie każdy może przyjść z własnym jedzeniem i skosztować naszych win, bardzo państwu odpowiada. Dlatego w tym roku planujemy otworzyć nasze podwoje aż trzy razy. Terminy podamy niebawem. Oby słońce i humory dopisywały!

Mini camping przy domku winiarza
domek winiarza

Jeśli jesteście miłośnikami wędrówek z plecakiem, świetnie! Zapraszamy do rozbicia namiotu przy domku winiarza. Dolnyśląsk to piękna kraina dlatego jeśli tylko będziemy mieli możliwość to was ugościmy. Nocleg można połączyć z degustacją, jesteśmy w tutaj elastyczni. Prosimy oczywiście o wcześniejszy kontakt telefoniczny i uzgodnienie szczegółów.

Wycieczki rowerowe
wycieczki rowerowe do winnicy

Jeśli jesteście Państwo miłośnikami dwóch kółek to zapraszamy w nasze strony. Bliskość komunikacyjna Wrocławia (ok. 10 km od rogatek) sprzyja możliwości odwiedzenia nas bez konieczności odpalania samochodu. Wystarczy rower i odrobina kondycji. Jeśli potrzebują państwo odrobiny inspiracji przygotowaliśmy dla Was propozycję wycieczki rowerowej. Można ją znaleźć na portalu traseo.pl.

Mamy nadzieję, że ten wpis pomoże Państwu we właściwym zaplanowaniu wypoczynku w naszych okolicach. Degustacje win oraz inne wydarzenia spędzone z nami są dla wielu z państwa bardzo dobrym czasem. Niech tak pozostanie i do zobaczenia!

Winiarze

POWRÓT