Degustacje win w sezonie 2021 czyli enoturystyka pod Wrocławiem

Witajcie!

Ubiegły rok był dla nas jak i dla Państwa inny niż wszystkie. Zamknięcie gastronomii zmusiło nas do jeszcze bardziej aktywnego działania i organizowania degustacji win w oparciu o nasze przestrzenie winnicy, winiarni oraz domku winiarza. Nowe formy działania okazały się dla nas jak i naszych gości bardzo interesujące. Mieszkańcy Wrocławia i okolic docenili fakt, że znajdujemy się bardzo blisko. Chcąc sprostać zapotrzebowaniu na poznawanie win regionu Wzgórz Trzebnickich pragniemy zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty enoturystycznej na rok 2021.

Degustacje

Filarem naszej oferty są oczywiście degustacje win.  Od końca maja aż do października tego roku w każdą sobotę planujemy organizować degustacje dla grup (pod warunkiem sformowania grupy). Koszt standardowej degustacji win wynosi 120 zł za osobę i w tej cenie mamy możliwość skosztowania pięciu win wraz z przekąskami przygotowanymi z użyciem produktów lokalnych. Do państwa dyspozycji mamy domek winiarza oraz oddaną w zeszłym roku altanę znajdującą się na terenie winnicy. Rezerwacji dokonujemy telefonicznie bądź mailowo.

Dni otwarte

Ubiegłoroczny dzień otwarty był sporym sukcesem. Widzimy, że forma pikniku, gdzie każdy może przyjść z własnym jedzeniem i skosztować naszych win, bardzo państwu odpowiada. Dlatego w tym roku planujemy otworzyć nasze podwoje aż trzy razy. Terminy podamy niebawem. Oby słońce i humory dopisywały!

Mini camping przy domku winiarza

Jeśli jesteście miłośnikami wędrówek z plecakiem, świetnie! Zapraszamy do rozbicia namiotu przy domku winiarza. Dolnyśląsk to piękna kraina dlatego jeśli tylko będziemy mieli możliwość to was ugościmy. Nocleg można połączyć z degustacją, jesteśmy w tutaj elastyczni. Prosimy oczywiście o wcześniejszy kontakt telefoniczny i uzgodnienie szczegółów.

Wycieczki rowerowe

Jeśli jesteście Państwo miłośnikami dwóch kółek to zapraszamy w nasze strony. Bliskość komunikacyjna Wrocławia (ok. 10 km od rogatek) sprzyja możliwości odwiedzenia nas bez konieczności odpalania samochodu. Wystarczy rower i odrobina kondycji. Jeśli potrzebują państwo odrobiny inspiracji przygotowaliśmy dla Was propozycję wycieczki rowerowej. Można ją znaleźć na portalu traseo.pl.

Mamy nadzieję, że ten wpis pomoże Państwu we właściwym zaplanowaniu wypoczynku w naszych okolicach. Degustacje win oraz inne wydarzenia spędzone z nami są dla wielu z państwa bardzo dobrym czasem. Niech tak pozostanie i do zobaczenia!

Winiarze

POWRÓT